Ana sayfa

Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Kalite kontrol

Sertifika
Çin Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Yuntian bize her biri iyi, güvenli ve güvenilir çalışan 20'den fazla yüksek kaliteli vinç sağladı. Yuntian markası güvenilirdir.

—— MA ÇELİK

Yuntian Crane ile 8 yıldır işbirliği yapıyoruz. Vinç, herhangi bir arıza olmadan güvenli ve istikrarlı bir şekilde çalışır.

—— METSO LLC

Ben sohbet şimdi
qc profili
Müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanmaya ve sürekli yenilik gerçekleştirmeye devam eden bir şirket olarak Henan Yuntian Crane, Çin'deki aynı sektördekilerle karşılaştırıldığında, Vinç Tasarımı için Ar-Ge Merkezi'nin kurulmasına öncülük ediyor, sektördeki birinci sınıf yetenekleri kendine çekiyor ve arka arkaya 140'tan fazla patent aldı.
Henan Yuntian Crane Co., Ltd. kalite kontrol 0
Vinçlerin tasarım felsefesini ve üretim teknolojisini yurtiçinde ve yurtdışında tanıtmaya ve özümsemeye dayanan Ar-Ge Merkezi, elektrikli vinç, tek kirişli ve çift kirişli vinçlerin modifikasyonu ve tasarımı için çaba göstermekte ve art arda yeni tip vinç, araba gibi yeni ürünleri piyasaya sürmektedir. (vinç tipi), çelik yapı tasarımı ve arabası (yeni tip vinç) vb. 1.300 takım (takım) yüksek dereceli, hassas ve gelişmiş ekipmanlar, kaynaksız kapak plakasını ve bir kerelik kaynaksız U-oluk şekillendirme ve dilme hattı üretim hattını tanıtır ve sonunda tek kirişin otomatik üretimini başarır.Ayrıca, önde gelen çelik ön işleme üretim hattına, V-yöntemli çelik döküm üretim hattına, büyük çeliğin açılması, tesviye edilmesi ve kesilmesi için kullanılan üretim hattı, plazma CNC kesim, büyük ölçekli zemin tipi delici, CNC dişli şekillendirici, yurt içinde dikey işleme merkezi ve ısıl işlem CNC su verme işleme aracı vb.Ayrıca Çin'in ileri seviyesindeki çift kirişli ve uzun kirişli hidrolik direnç kaynak makinelerini araştırır ve geliştirir ve hidrolik basınç ve elektromanyetizma gibi otomatik sistemleri benimser. ve farklı yükseklikteki kutu kirişlerinin kaynak talebini karşılar.Şanghay WTL (Shanghai WTL Welding Equipment Manufacturer Co., Ltd.) ile birlikte ulusal gelişmiş ana kiriş kaynak manipülatörünü araştırır ve geliştirir, tek kirişin dört ana kaynak hattının bir kerelik kaynağını gerçekleştirir.
Henan Yuntian Crane Co., Ltd. kalite kontrol 1
Yalın üretim yönetimi ihtiyacına göre, Henan Yuntian Crane otomatik çift kiriş üretim projesini başlatmış ve devreye sokmuş ve 2004 yılında kapsamlı seri üretilen uç kiriş atölyesinin modifikasyonunu tamamlamıştır. BMHRI (Pekin Malzeme Taşıma Araştırma Enstitüsü) işbirliği ile ve yabancı uzmanlar, şirket, çift kiriş üretiminin teknolojik sürecini optimize eder ve tek kirişli kaynak montajı için kullanılan esnek “tek parça akış” üretim modunu yaratıcı bir şekilde tasarlar ve geliştirir, bu sadece üretim maliyetini düşürmekle kalmaz, aynı zamanda büyük ölçüde iyileştirir. üretim verimliliği ve ürün kalitesi.
Henan Yuntian Crane Co., Ltd. kalite kontrol 2
Şimdiye kadar, Henan Yuntian Crane, vinç üretim süreci teknolojisi ile ilgili olarak dünyanın ileri seviyesine doğru bir adım daha attı.Aynı zamanda, Demag Cranes AG ile işbirliği kapsamında yıllık 5.000 set (takım) üretime sahip Avrupa tarzı vinç projesi, geliştirme, dönüşüm ve yükseltme için iyi bir temel oluşturan yerli vincin tam Avrupalılaştırılmasını da gerçekleştirecek. Changyuan ilçesinde vinç endüstrisinin.

Henan Yuntian Crane Co., Ltd. kalite kontrol 3

Önde gelen teknolojik üstünlük ve gelişmiş üretim ekipmanları ile, Henan Yuntian Crane'in mekanizasyon ve otomasyon derecesi, aynı sektörde öncü bir rol oynamaktadır, böylece emek yoğunluğu %25, enerji tüketimi %18 ve kaynak miktarı %15 oranında azaltılmıştır. %15, metal yapı mukavemeti ise %15 arttırılarak ürünlerin güvenilirlik ve güvenlik faktörlerini güçlü bir şekilde güçlendirir.Bu arada, fabrikaların altyapı inşaatı yatırımını artırarak, çift kiriş üretimi için “tek parça akış” elde edilmesi için sağlam bir temel atıyor, 30.000 m2'nin üzerinde bir alana sahip sekiz köprülü atölyeyi, altı- 20.000㎡'den fazla taban alanına sahip köprüleme atölyesi ve otomasyon üç boyutlu depo vb.

Sertifikalar
 • Çin Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:ISO9001

 • Çin Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:BV

 • Çin Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:CE

 • Çin Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Sertifikalar
 • Çin Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:Occupational health and safety management system certification

 • Çin Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:Environmental Management System Certification

 • Çin Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:Special equipment production license

İletişim bilgileri
Henan Yuntian Crane Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jack Zhou

Tel: +86-13673380973

Faks: 86-373-3053488

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)