Ana sayfa

Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Yuntian bize her biri iyi, güvenli ve güvenilir çalışan 20'den fazla yüksek kaliteli vinç sağladı. Yuntian markası güvenilirdir.

—— MA ÇELİK

Yuntian Crane ile 8 yıldır işbirliği yapıyoruz. Vinç, herhangi bir arıza olmadan güvenli ve istikrarlı bir şekilde çalışır.

—— METSO LLC

Ben sohbet şimdi
Üretim hattı OEM / ODM Ar-Ge
1 2 3 4
Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Henan Yuntian Crane Co., Ltd.
Vinç Montaj Atölyesi
Robotik otomatik kaynak
CNC Seiko İşleme

Vinç Montaj Atölyesi

Vinç Montaj Atölyesi

Robotik otomatik kaynak

Tek kirişli vincin robotik otomatik kaynağı

CNC Seiko İşleme

CNC Seiko İşleme Merkezi

1
Henan Yuntian Crane Co., Ltd.

1 2 3
Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Henan Yuntian Crane Co., Ltd. Henan Yuntian Crane Co., Ltd.

 • Üretim hattı

  Akıllı bir ekipman yönetim platformu kurduk.310 set (set) taşıma ve kaynak robotu kurduk.Tamamlandıktan sonra 500'den fazla set (set) olması ve ekipman ağ oluşturma oranının %95'e ulaşması planlanmaktadır.32 adet kaynak hattı devreye alınmış, 50 adet kaynak hattı kurulması planlanmış olup, tüm ürün hattının otomasyon oranı %85'e ulaşmıştır.

   

  Tam otomatik çift kirişli ana kirişli iç dikiş robotu kaynak iş istasyonu

   

  Bu iş istasyonu esas olarak çift kirişli uzun kirişin iç dikişinin otomatik kaynağını gerçekleştirmek için kullanılır.Manüel besleme temelde yatay ve dikey olduktan sonra, iş parçası L kollu hidrolik torna makinesi tarafından ±90° döndürülür ve robot otomatik olarak kaynak arar.Kaynak dikişinin kalitesi büyük ölçüde iyileştirilir ve vinç yapısal parçalarının kaynak verimliliği iyileştirilir, özellikle iç kaynak dikişinin kaynağı büyük bir avantaj gösterir.Henan Madeni tarafından çalışanlara özen göstermek, kalite ve verimliliği artırmak için alınan bir diğer önlemdir.

   

  Tek kirişli ana kirişin iç dikişi için robotik kaynak iş istasyonu

   

  Şirket, Pekin Kaldırma ve Taşıma Makineleri Tasarım ve Araştırma Enstitüsü ile işbirliği yaptı ve "tek kirişli vinç esnek üretim hattını" tamamlamak için Alman vinç uzmanlarını işe aldı, böylece vinç ana kiriş üretim hattı her saat bitmiş ürünler üretebilir, üretim süresini azaltır. %40 ve müşteri teslimat döngüsünü kısaltın.%50.2016'dan beri, şirketin tek kirişli standart ürünlerinin çeşitli kaynak dikiş kaynaklarını tamamlayabilen robot kaynak hattı kademeli olarak tanıtıldı.

 • OEM / ODM

  KURULUM

  Kurulum, devreye alma denetimi yapmak için mühendisimizi fabrikanıza ayarlayabiliriz.Satışını yaptığımız her ürün için kurulum hizmeti verilmektedir.Deneyimli ve kalifiye teknisyenler, müşterimizin rahatlığında vinçleri ve aksesuarları kurar.Uzaktan kumanda sistemleri ve değişken hız kontrol cihazı vb. gibi bir dizi aksesuar da mevcuttur.Ayrıca anahtar teslimi proje sunabiliriz.Profesyonel kurulum ekibimiz ve zengin denizaşırı kurulum deneyimimiz var.Gerektiğinde, en iyi kurulum çözümleri zamanında önerilecektir Kurulum hizmeti tüm dünyada mevcuttur.

   

  EĞİTİM

  Operatörleriniz acil durdurma sinyallerini, güvenle kaldırabilecekleri ağırlık miktarını veya vinçleriniz için acil kapatma prosedürlerini biliyor mu?Vinç operatörleri için güvenlik eğitimi Vinç kazaları, vinç operatörlerinde, iş sahasındaki işçilerde ve hatta yakınlardaki insanlarda yaralanmalara neden olur.Vinç kazalarının çoğu, güvenlik riskine ve vinçlerin kontrol edilemeyen arıza sürelerine neden olabilecek insan hatalarından kaynaklanmaktadır.Doğru eğitim ve vinç kullanımı ile kazalar en aza indirilebilir veya önlenebilir.Kapsamlı kullanıcı eğitimi ve vinç güvenliği kursları bizim için en önemli önceliktir.Yalnızca teknisyenlerimiz ve denetçilerimiz için değil, aynı zamanda vinç operatörleriniz için de kapsamlı özel eğitim ve talimatlar sağlıyoruz.Kaldırma ekipmanı eğitim gereksinimlerinizi özelleştiriyor ve belirliyoruz.İş gücünüze değer katmayı ve iş yerinizde güvenlik bilincini artırmayı hedefleyen eksiksiz bir destek paketi sunuyoruz.Temel vinç operatörü eğitiminden kişiselleştirilmiş bir eğitime kadar tüm eğitim gereksinimlerinizi bir araya getiriyoruz Operatörleriniz acil durdurma sinyallerini, güvenle kaldırabilecekleri ağırlık miktarını veya vinçleriniz için acil kapatma prosedürlerini biliyor mu?Vinç operatörleri için güvenlik eğitimi.

 • Ar-Ge

  Müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanmaya ve sürekli yenilik gerçekleştirmeye devam eden bir şirket olarak Henan Yuntian Crane, Çin'deki aynı sektördekilerle karşılaştırıldığında, Vinç Tasarımı için Ar-Ge Merkezi'nin kurulmasına öncülük ediyor, sektördeki birinci sınıf yetenekleri kendine çekiyor ve arka arkaya 140'tan fazla patent aldı.

   

  Vinçlerin tasarım felsefesini ve üretim teknolojisini yurtiçinde ve yurtdışında tanıtmaya ve özümsemeye dayanan Ar-Ge Merkezi, elektrikli vinç, tek kirişli ve çift kirişli vinçlerin modifikasyonu ve tasarımı için çaba göstermekte ve art arda yeni tip vinç, araba gibi yeni ürünleri piyasaya sürmektedir. (vinç tipi), çelik yapı tasarımı ve arabası (yeni tip vinç) vb. 1.300 takım (takım) yüksek dereceli, hassas ve gelişmiş ekipmanlar, kaynaksız kapak plakasını ve bir kerelik kaynaksız U-oluk şekillendirme ve dilme hattı üretim hattını tanıtır ve sonunda tek kirişin otomatik üretimini başarır.Ayrıca, önde gelen çelik ön işleme üretim hattına, V-yöntemli çelik döküm üretim hattına, büyük çeliğin açılması, tesviye edilmesi ve kesilmesi için kullanılan üretim hattı, plazma CNC kesim, büyük ölçekli zemin tipi delici, CNC dişli şekillendirici, yurt içinde dikey işleme merkezi ve ısıl işlem CNC su verme işleme aracı vb.Ayrıca Çin'in ileri seviyesindeki çift kirişli ve uzun kirişli hidrolik direnç kaynak makinelerini araştırır ve geliştirir ve hidrolik basınç ve elektromanyetizma gibi otomatik sistemleri benimser. ve farklı yükseklikteki kutu kirişlerinin kaynak talebini karşılar.Şanghay WTL (Shanghai WTL Welding Equipment Manufacturer Co., Ltd.) ile birlikte ulusal gelişmiş ana kiriş kaynak manipülatörünü araştırır ve geliştirir, tek kirişin dört ana kaynak hattının bir kerelik kaynağını gerçekleştirir.

İletişim bilgileri
Henan Yuntian Crane Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jack Zhou

Tel: +86-13673380973

Faks: 86-373-3053488

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)